Oferta
Szybki kontakt z StudioSophia

Zakres świadczonych usług Studio Sophia

Białystok, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Siemiatycze, Mońki, Sokółka, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Łomża, Kolno, Grajewo, Augustów, Suwałki, Sejny, Łosice, Siedlce, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Ostrów Mazowiecka, Sokołów Podlaski, Ostrołęka

Trzepaki podwórkowe

Trzepak podwórkowy lub osiedlowy to urządzenie pomagające w zasadniczy sposób w trzepaniu dywanów, szczególnie popularne przed upowszechnieniem się odkurzaczy. Zbudowane jako usztywniona rama, (u nas najczęściej z rur stalowych) mocowana do podłoża na stałe lub do ściany za pomocą uchwytów umożliwiających obrót trzepaka na ścianę lub prostopadle do niej. Trzepak najczęściej wyposażony jest w dwie równoległe, poziome poprzeczki, umieszczone na różnej wysokości, górna zazwyczaj w okolicach 2 m nad powierzchnią ziemi.

Studio Sophia jest wiodącym producentem trzepaków podwórkowych w Polsce. Zaopatrujemy nowopowstałe osiedla mieszkaniowe, jak również realizujemy pojedyńcze zlecenia zgodne z projektem klienta. Posiadamy najlepsze ceny trzepaków podwórkowych na rynku.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy.